Projekt aranżacji wnętrz domu jednorodzinnego w Żorach.

Projekt domu w Żorach można by podsumować dwoma słowami DREWNO I BIEL. Zamiłowanie do drewna, jako materiału ciepłego, różnorodnego w swojej strukturze oraz tło jakim jest biel ścian, która kontrastuje z drewnem, wydobywa je, podkreśla, to główna idea zaprojektowanych wnętrz.

Powierzchnia – około 400m2.
Inwestor – prywatny.
Projekt 2012-2013.
Realizacja 2014-2015.

Projekt wnętrz rozpoczęliśmy tak naprawdę od zmian budowlanych, które sprawiły, że wnętrza stały się bardziej funkcjonalne i dostosowane do potrzeb Inwestora. Następnie rozpoczęła się Koncepcja Projektu, w której zaczęły się poszukiwania pomysłu, idei dla rozwiązania wszystkich przestrzeni. Kiedy już pomysł powstał zaczęły się poszukiwania materiałów, z których udałoby się uzyskać efekt, o który nam chodziło.

Kompleksowe podejście do projektu aranżacji wnętrz to również projekt oświetlenia. W domu w Żorach oświetlenie wpisuje się w ideę BIELI. Zaprojektowane światło jest białe, ciepłe, matowe, nie dominuje kolorem. Wyraz swój jedynie daje w formie, która wpisuje się w dane miejsce. Tak jak wiszące krople w głównym holu czy stojące kule przy schodach. Zaprojektowane oświetlenie spełnia przede wszystkim swoją funkcje jaką jest dobre światło. Wbudowane lampy nie ingerują w przestrzeń wnętrza, wręcz znikają na białym suficie, natomiast włączone tworzą świetlne świetliki.

Ostatnie projekty