Idea DREWNA i BIELI w domu w Żorach została zastosowana również w takich pomieszczeniach jak łazienki. Żeby uzyskać efekt drewna zostały zastosowane płytki firmy Flaviker z kolekcji Dakota. Do tej pory uważam, że jest to płytka najlepiej oddająca charakter i strukturę drewna.

Rodzinna łazienka na parterze jest w swojej formie nowoczesna. Drewno wchodzi na ściany, na sufit. Struktura drewna, przenika się i łączy z bielą ścian i ceramiki. Dodatkowo użyte tkaniny sprawiają, że całość tworzy ciepła i przytulną atmosferę POKOJU KĄPIELOWEGO.

Łazienka na piętrze to również kontynuacja idei DREWNA I BIELI, ale w innej formie. Rozwiązanie graficzne ścian nawiązuje do struktury ścian domów z muru pruskiego. Całość ma charakter lekko rustykalny, aczkolwiek cały czas nowoczesny.
Projekt małej toalety nawiązuje do idei DREWNA, ale już nie bieli. Jako dodatek do płytek drewnopodobnych dobrana została płytka betonowa. W tej małej łazience zostały wykorzystane lustra na ścianie za toaletą oraz lustro na suficie! To sprawiło, że powstało wrażenie „nieskończoności” i wrażenie większej przestrzeni.

Powierzchnia – około 400m2.
Inwestor – prywatny.
Projekt 2012-2013.
Realizacja 2014-2015.

Rodzinna łazienka na parterze

Łazienka na piętrze

Projekt małej toalety

Ostatnie projekty