PROJEKT WNĘTRZ BIELSKO-BIAŁA

Projekt aranżacji wnętrz to szczegółowy projekt architektoniczny mający na celu określenie charakteru wnętrza, jego stylu, materiałów wykończeniowych, sposobu ich powiązania, ułożenia. Ilu odbiorców, tyle pomysłów na aranżację, dlatego do zaprojektowania własnego wnętrza zaangażuj profesjonalistę, który pomoże Ci przełożyć Twoje oczekiwania na pomysł na Twoje wnętrze.

ARCHITEKT WNĘTRZ BIELSKO-BIAŁA

Architekt wnętrz to osoba z wyższym wykształceniem, która ukończyła wydział architektury na politechnice lub akademii sztuk pięknych i zajmuje się profesjonalnym projektowaniem przestrzeni mieszkalnych czy komercyjnych.

PROJEKT WNĘTRZA POKOJU DLA DZIECKA

Projekt wnętrza pokoju dziecięcego to duże wyzwanie dla architekta. Taki klient nie należy do najłatwiejszych, a ogromna różnorodność stylów, ciągle zmieniających się, dynamicznych, stwarza konieczność albo nadążania za nimi, albo wykonania pogłębionego researchu przed przystąpieniem do projektu.

PROJEKT DOMU BIELSKO-BIAŁA

Obecnie na rynku można znaleźć wiele projektów typowych domów jednorodzinnych – od tych najmniejszych, poprzez średnie, do dużych rezydencji. Prezentowane projekty domów na stronach internetowych są coraz bardziej dopracowane. Te, które doczekały się realizacji, mają opinie i uwagi, które można prześledzić, wybierając dom dla siebie.

Projekt kuchni – Bielsko-Biała, przykłady i porady

Mówi się, że kuchnia jest sercem domu i jest w tym powiedzeniu wiele prawdy. W tym pomieszczeniu każdego dnia spędzamy dużą część swojego czasu, przygotowując codzienne posiłki – śniadania, obiady i kolacje średnio zajmują nam do dwóch godzin dziennie. Ale kuchnia to dla wielu także najlepsze miejsce spotkań. To właśnie w kuchni najchętniej wypijemy kawę czy ciepłą herbatę ze znajomymi, a [...]

Budowa domu: projekt indywidualny czy typowy?

Budowa domu poprzedzona jest gruntownymi przygotowaniami, począwszy od kwestii finansowych, na wyborze koloru dachówki skończywszy. Największe trudności wiążą się z decyzjami co do wyglądu samej bryły i funkcjonalności wnętrz – co wybrać: indywidualny projekt dostosowany do własnych potrzeb czy gotowy, typowy?

ABC projektu budowlanego

Kiedy przychodzimy do architekta z zamiarem zlecenia projektu, możemy usłyszeć od niego pytanie: „czy życzą sobie Państwo tylko projekt budowlany czy również projekt wykonawczy?” W udzieleniu właściwej odpowiedzi pomoże zrozumienie różnic między jednym a drugim rozwiązaniem.